درباره ما بیشتر بدانید

معرفی شرکت

درباره هیراد بیشتر بدانید

شرکت ما بروزترین و با کیفیت ترین محصولات را تولید ودر اختیار شما قرار می دهد.

شرکت بازرگانی بیکران کالای هیراد در سال 1394، با هدف فروش و صادرات فراورده‌های گیاهان دارویی، فرش ماشینی، ظروف دارویی و برخی دیگر از محصولات صادراتی نظیر قارچ خوراکی، زعفران، عسل و عصاره های گیاهی تاسیس شد. این شرکت محصولات خود را در صنایع مختلف نظیر داروسازی ها، تولیدکننده های آرایشی و بهداشتی، صنایع عطرو ادکلن، نوشیدنی‌ها و دیگر صنایع مرتبط در بازارهای داخلی و خارجی به فروش می‌رساند.

با توجه به اینکه فعالیت در هر یک از حوزه های تولیدی مستلزم دانش و تخصص می باشد از این رو گروهی متشکل از چندین شرکت که هرکدام در حوزه تولیدی خود سرآمد هستند بعنوان تامین کننده با شرکت بازرگانی هیراد همکاری می کنند. در ذیل نام و معرفی کوتاهی از هر شرکت را بخوانید:

 

شرکت طبیب دارو؛ تامین کننده فراورده های گیاهان دارویی 

مشاهده وبسایت شرکت طبیب دارو

شرکت طبیب‌دارو در سال 1383، توسط "مهندس علیرضا مظاهری" کارشناس تولید و بهره‌برداری از گیاهان دارویی و معطر از دانشگاه فردوسی مشهد تاسیس شده است. هدف ایشان از همان ابتدا تولید اسانس، گلاب و عرقیات، طعم‌دهنده‌ها، گیاهان دارویی خشک و دیگر فراورده‌های گیاهان دارویی و معطر بوده است.

شرکت طبیب‌دارو با هدف تولید مواد اولیه‌ی مورد استفاده در صنایع داروهای گیاهی، آرایشی و بهداشتی و غذایی فعالیت‌های خویش را در دامنه‌ی وسیعی توسعه داده است. امروزه، این شرکت قادر به تولید حدود 10 تن اسانس،20 تن طعم‌دهنده،100تن روغن‌های کلدپرس دارویی، 1000 تن گلاب و عرقیات، سبزیجات و گیاهان دارویی خشک و غیره می‌باشد. با در نظر گرفتن این توانایی، شرکت طبیب‌دارو به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدی در این زمینه شناخته می‌شود.

 

شرکت فرش مرصع؛ تامین کننده فرش ماشینی

شرکت فرش مرصع از سال 1387، توسط مهندس علیرضا مظاهری تاسیس شده و فعالیت خود را بطور رسمی در شهر کاشان آغاز نمود . در سالهای اولیه ، فعالیت شرکت بر تولید مستقیم فرش متمرکز بود .

این شرکت توليد كننده انواع فرشهاي ماشيني ميباشد. این واحد تولیدی با تولید انواع فرش های زیبا در طرح ها و نقش های متنوع توانسته است ضمن جلب حمایت و رضایتمندی مشتریان خود، جایگاه شایسته‌ای در صنعت فرش ماشینی کشور پیدا کند.

 

شرکت قارچ نارین؛ تامین کننده قارچ خوراکی

مشاهده وبسایت شرکت قارچ نارین

شرکت کشت و توزیع قارچ نارین سپاهان در سال 1388 به همت برادران مظاهری در زمینه محصولات کشاورزی و علاقه مند به تولید داخلی با 4 سالن تولیدی ایجاد شده است که در سال 1389 به تعداد 9 سالن تولید بیست و پنج تنی و در سال 1393 به 20 سالن ارتقاء ظرفیت داده شد.

قارچ خوراکی شرکت نارین ماده غذایی سالم، لذیذ و سرشار از پروتئین، انواع ویتامین ها، املاح و آنتی اکسیدان هاست ک با دارا بودن طعم، بو و بافت مطبوع در سراسر کشور طرفداران زیادی دارد.